Bukmacherka: zabawa czy inwestycja?

Bukmacherka: zabawa czy inwestycja?

Jestem pewny, że nie każdy z Was się ze mną zgodzi, tym niemniej moja osobista opinia jest taka, że na zakładach bukmacherskich naprawdę można zarabiać i to niemałe pieniądze. Kluczem do osiągnięcia sukcesu na tym polu jest rzecz jasna umiejętność rozsądnego i odpowiedzialnego podchodzenia do każdego pojedynczego zakładu.

Myśl jak inwestor

Na pewno ważne jest przede wszystkim to, aby wyeliminować z naszego myślenia wszelką nonszalancje. Mam na myśli, że dopóki będziemy uważać, że rozegrane przez nas spotkania niekoniecznie muszą dążyć do zarabiania pieniędzy, dopóty bardzo często będziemy przegrywać z powodu niedostatecznie szczegółowej analizy zdarzeń.

Jeśli więc zależy Ci na tym, by nie tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim zarabiać w ten sposób pieniądze, musisz nie tylko nauczyć się odpowiednio wybierać zdarzenia do obstawiania, ale przede wszystkim liczyć przy użyciu prostej matematyki, czy obstawianie danego wydarzenia w ogóle Ci się opłaca. Na początku pamiętaj, że wielu bukmacherów posiada w swojej ofercie różne promocje dla nowych użytkowników, my z całego serca polecamy Ci bonus Betano dzięki któremu całkowicie za darmo powiększysz swój budżet o 200 złotych.

Tutaj niezbędną umiejętnością jest rzecz jasna szacowanie ryzyka inwestycyjnego. Podobnie jak w przypadku chociażby gry na giełdzie, zdecydowanie warto pomyśleć o tym, abyśmy byli w stanie po prostu ustalić, czy poniesione ryzyko w stosunku do możliwej wygranej to układ, który jesteśmy w stanie zaakceptować.

Pieniądze i różne punkty widzenia

Warto zdać sobie sprawę po pierwsze z tego, że zakłady bukmacherskie to tak naprawdę coś, w czym liczą się tak naprawdę nie tyle zarabiane pieniądze, co po prostu zwrot z poniesionych inwestycji. Nie muszę chyba mówić, jak ważnym jest to, że w przypadku wygrywania lub przegrywania zarabiamy lub tracimy procent postawionej kwoty, nie zaś konkretną liczbę.

W prostym tłumaczeniu oznacza to po prostu, że zyski w rozumieniu ilościowym są praktycznie nieograniczone, dlatego że zależą od kwot, za jakie obstawiamy. Jeśli więc Twoim celem jest wygrywanie i zarabianie pieniędzy, na pewno musisz zdać sobie z tego sprawę i patrzeć na każdy zakład mając w głowie te zasady. To jedyny sposób, by wygrywać i zarabiać.